حافظ‌پجوهی

پادکست حافظ‌پجوهی که به زندگی و شخصیت و جهان‌بینی حافظ شیرازی می‌پردازد و مجموعه کامل آنرا می‌توانید در اینجا ببینید:

پروژه صحیح‌خوانی غزلیات حافظ

پروژه معنی اشعار حافظ  به صورت تک بیت به همراه صحیح‌خوانی تمام آنها.

نسخه جانبی دیگری نیز برای برخی از پادکست‌ها ممکن است عرضه شود، که در آپارات یا در سایت حافظ‌پچوهی، قرار داده می‌شوند.

پخش ویدیو

نزدیک‌ترین هم‌نشینی و هم‌سخنی با حافظ

صحیح_خوانی غزلیات حافظ

صحیح‌ترین قرائت دیوان حافظ، بر اساس نسخه قزوینی غنی، برتر از بهترین تلاش‌های حافظ پژوهانه تیمی چند سال اخیر. هر روز چند غزل از حافظ بر روی یوتیوب منتشر می‌گردد، که در سایت نیز قرار خواهند گرفت، شما می‌توانید کانال یوتیوب حافظ‌پجوهی را Subscribe کنید و هر روز غزلیات جدیدی که اضافه می‌شوند را چندین و چندباره گوش دهید تا در کنار یکدیگر “صحیح_خوانی” اشعار حافظ را تمرین کنیم. در زیر هر کدام از غزل‌ها درباره اختلاف قرائت‌ها نیز توضیح داده شده است.

معنی تک بیت‌ها به همراه قرائت صحیح آنها

در بخش «تک بیت‌ها» صحیح‌ترین قرائت دیوان حافظ به همراه معنی ابیات آمده است.شما در این بخش می‌توانید معنی صحیح ابیات را به همراه «صحیح‌ترین قرائت آنها ملاحظه بفرمایید.

پادکست حافظ‌پجوهی

پادکست حافظ‌پجوهی نزدیک‌ترین و بهترین روایت از شخص حافظ به شهادت دیوان خواجه است. تا به حال در هیچ کجا چنین روایاتی از شخصیت حافظ، زندگی، جهانبینی و… نشده است. در این بخش تلاش می‌شود تا با هدف جذب مخاطب، بهترین بخش از مقالات حافظی روایت شوند. درصورتیکه به حافظ علاقمند هستید یا در رشته‌های فنی-مهندسی تحصیل کرده‌اید یا نگاه فنی-تحلیلی به مسائل دارید یا حتی به ادبیات و شعر علاقه دارید، حداقل چند قسمت از پادکست‌های حافظ پجوهی را برای شروع… گوش کنید. حتماً «مشترک»! خواهید شد.